Hastalığınız için hangi TheraTogs'u seçmelisiniz?

Bebek Teşhisi / Endikasyonları (0 - 2 yaş)

Pediatrik ve Yetişkin Tanı / Endikasyonları

TheraTogs Nedir?

TheraTogs Nedir?

Vucüdumuzdaki fonksiyonel uyumu en iyi duruma getirmek için günlük kullanımda kıyafetlerin altına rahatlıkla giyilebilen, duruş ve denge bozukluklarının düzeltilmesinde terapiler haricinde destek veren, duyusal bütünlük sağlayan dinamik bir üründür. TheraTogs fizyoterapistlerin seanslarda ellerini kullanarak yapabildikleri tüm düzeltici ve destekleyici hareketlerin gün boyu, durmaksızın tekrarlanabilmesini sağlayarak terapinin etkilerinin devamlı ve kalıcı olmasını sağlar. TheraTogs'tan sağlıklı faydalanabilmek için "TheraTogs Giydirici Sertifikası" olan fizyoterapistler gözetiminde kullanılması gerekir. Doğumdan itibaren yetişkinlerde dahil her bedeni olan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.


Wunzi Nedir?

TheraTogs Wunzi Infant System, bebekler için bilindik “bebek badisi” nden esinlenmiştir. Wunzi 12 kg.’ye kadar bebekler için tasarlanmıştır. Gövde hizalamasını geliştiren ve stabilize eden özelleştirilebilir bir vücut duruşu sağlar.


TogRite Nedir?

TogRite™, işlevsel kasları benzersiz şekilde kopyalayan kas destekli dinamik bantlama malzemesidir ve özellikle TheraTogs ortez giyim sistemleri için tasarlanmıştır.
VIDEO LIST >